А ви знали, що купити авто з аукціону у Штатах тепер можна самостійно та без посередників?

Систему офіційного онлайн-аукціону вперше запустили у WEST AUTO HUB.

Керівник проекту "аукціон" Олександр Бригадир розповів інформаційному агентству ВолиньPost, що за відносно короткий період існування послуга стала досить таки популярною серед українців, зокрема – волинян: «Люди відчули усі переваги легальної і спрощеної системи стати власником автівки з Америки, без порад сусідів і сумнівних фірм. Наразі людина може просто зайти на сайт WEST AUTO HUB, вибрати авто, зробити ставку і машина приїде», – переконує Олександр Бригадир.

– Чому виникла така потреба почати працювати із аукціонами? Хіба людина не може просто сама цим зайнятися і купити авто за звичною схемою?

– Ні, не може. Звичайна людина не має можливості купити автомобіль з аукціону у США, адже право викупляти автомобілі з аукціонів є тільки у дилерів. Відповідно, коли людина має бажання купити таке авто, то повинна звернутися до посередника.

– Яке рішення має WEST AUTO HUB?

– Задля того, аби максимально спростити процедуру покупки автомобіля із США цього WEST AUTO HUB заручився партнерськими стосунками із офіційними американськими аукціонами, зокрема – Copart, який є найбільшим автоаукціоном у США.

Сьогодні покупець може просто перейти на наш сайт і зробити замовлення, йому уже не потрібні посередники, які перекуповуватимуть авто, транспортна компанія, що буде займатися доставкою і брокер, який розмитнюватиме і сертифікуватиме автомобіль. У WEST AUTO HUB це все надають комплексно і з гарантією. Людина може сама зробити свою покупку через сайт і не перейматися за те, що потрібно зробити, аби сісти за кермо обраного авто.

– В чому перевага купувати авто на аукціоні WEST AUTO HUB?

– Потрібно розуміти, що автомобільний ринок здебільшого побудований на системі перекупів, де авто так само купують через аукціони і тоді вже продають споживачам. Відповідно, ціна тоді виходить набагато вищою, адже людина, яка цим займається, також хоче зробити націнку і заробити на машині, яку перепродає, тож ці продажі не завжди є прозорими. Купуючи через спеціалізований сайт, людина може прослідковувати процес на кожному його етапі.

Це, звісно, можна зробити і через вторинний ринок, але потрібно враховувати, що може «випливти» багато «підводних каменів». У випадку покупки авто із США з WEST AUTO HUB історія трохи інша, адже людина тоді розуміє, що вона купує. Має на руках історію автомобіля та усі інші деталі.

Читати інтерв'ю повністю: http://www.volynpost.com/articles/1784-iak-kupyty-avto-z-aukcionu-u-ssha-vidpovidi-na-usi-pytannia-vid-kerivnyka-proektu-aukcion-west-auto-hub 

Поделиться

ПОСЛЕДНИЕ

Подписывайтесь на наш instagram @autoforcenews