1. Главная
  2. Украина
  3. На змаганнях з дрег-рейсингу у Луцьку їздитиме Tesla Model S

Скучили за драйвовими відчуттями? Тоді ВРАЖАЮЧІ ЗМАГАННЯ З ДРЕГ-РЕЙСИНГУ У ЛУЦЬКУ - це саме те, що вам потрібно!

"Ми там будемо, і вас запрошуємо! Цього року ви знову зможете насолодитися нашою надшвидкою і потужною Tesla Model S, яка буде брати участь у 3-х видах змагань", - йдеться у повідомленні WEST AUTO HUB.

А все це відбудеться 21-22 червня на військовому аеродромі. Цього року пройде одразу чотири змагання. 21 червня на глядачів чекають:

- по-перше, DDL-DRAG RACING DEVELOPMENT LEAGUE - Ліга розвитку дрег-рейсингу, змагання для аматорів та будь-кого, хто має бажання прийняти участь

- по-друге, Чемпіонат Спілки Клубів UDRF - Української Дрег-Рейсинг Федерації. Це багатоетапне змагання, яке охоплює всю Україну, для більш професійно підготовлених автомобілів.

У основний день змагань - 22 червня - відбудуться професійна Українська дрег-рейсинг серія PROUDRS BELSHINA DRAGRACING PRO COMPETITIONS OF UKRAINE.

В Україні є дрегстери потужністю від 1000 до 4000 кінських сил з розгоном до першої сотні 0.8 секунди та з набором швидкості до 350 кілометрів на годину. Побачити це на власні очі можна буде вже на цих змаганнях!

Окрім перегонів організатори обіцяють гарячі дріфт та стантрайдинг-шоу. Нагадаємо, що змагання з дрег-рейсингу у Луцьку відбуваються завдяки співпраці Вінницької федерації дрегрейсингу та дріфту та Президента федерації Андрія Гальчинського з командуваням Повітряних сил України і Луцькою міською радою.

ПРОДАЖ КВИТКІВ: (063) 730-30-30
Офіційна інфо: dragukraine.com

Поделиться

ПОСЛЕДНИЕ

Подписывайтесь на наш instagram @autoforcenews