Придбати нові автомобілі від відомих виробників пропонують у волинській автомобільній компанії WEST AUTO HUB. До Луцька ці машини доставляють зі Словаччини партнери комплексу словацький автосалон  Final-CD.

Вони є офіційним дилером популярних марок авто: Opel, Peugeot, Citroën, Volvo, Jaguar та Land Rover. Незалежно від того, яке авто ви шукаєте - невеликий седан чи надійний позашляховик - у цьому салоні є по кілька модельних рядів кожної марки!

Придбати ці авто за дуже хорошою ціною можна за допомогою компанії WEST AUTO HUB. Купівля через нашу юридичну особу згідно з контрактом дасть вам змогу повернути ПДВ та цим самим заощадити значну суму коштів. До речі, у цьому салоні є можливість придбати навіть найновіші авто, які були представлені на європейських автосалонах.

Варто зазначити, що купуючи автомобіль у офіційного дилера, ви на 100 % можете бути впевнені в тому, що придбаєте надійний засіб пересування, який має оригінальну збірку та може обслуговуватися у офіційних автомобільних сервісах.

Більше читайте у блозі компанії WEST AUTO HUB.

Поделиться

ПОСЛЕДНИЕ

Подписывайтесь на наш instagram @autoforcenews